Postupně se rozrůstáme a s tím i příležitosti v (nejen) univerzitním esportu!

ESA byla, je a bude vždy o studentech. Jenom díky podpoře široké škály studentů z celé ČR i SK jsme byli schopni udržet 3E:Ligu při životě a každým rokem ji rozšiřovat. Říká se “bez peněz do hospody nelez” a protože většina studentů, které známe, do hospody chodí ráda, snažíme se ligu povýšit o další úroveň nahoru. Na dalším levelu kvality totiž přichází i přízeň komerčních partnerů, kteří jsou schopni vložit finanční prostředky do ligy. Díky tomu budeme jednoho dne schopni generovat pracovní pozice v rámci univerzitního esportu.

Abychom toho dosáhli, musíme jednat teď a vystačit si s málem. Pomož nám posunout univerzitní ligu na další level!

  • Komentátor

Hledáme komentátory z řad studentů i nestudentů, kteří by svou tvář, hlas, důvtip, verbální obratnost a pohotovost chtěli propůjčit našemu streamu!

Streamovat budeme 1x týdně každý herní titul (Takže celkem 3x, jo?) z našeho studentského studia v Brně. Hledáme komentátory na LoL,CS, i HS!

Třešíňka na dortu: Každý stream pojede v tandemu student + profík (Jako je třeba legendární Faeli, brutální Straty, ostřílený Blade a dalši..).

  • Analytik

Protože správnej esport se neobejde bez správnýho rozboru zápasů, chtěli bychom udělat i pár víkendových a večerních podcastů, kde bychom dali příležitost “wanna-be” analytikům ze studentských řad. Co je však must-have, je analytik fyzicky přítomný na finále univerzitní ligy!

  • Produkční streamu

Produkce je základním stavebním kamenem streamu. Alfou a omegou hezkých “ouvrlejů”, jsoucnem zábavy a podstatou sledovanosti. Jestliže jsi technicky zdatný, umíš s OBSkem a chtěl by jsi se zapojit, dej nám vědět.

  • Video-editor, střihač

“Viděl jsi tu úžasnou fintu? Ne? Tak mrkni na..” My bychom chtěli mít fakt hustý sestřihy z těch nejhustějších momentů v 3E-lize. Jednou bychom je chtěli připnout i k síni slávy, aby se potom vystudovaní lékaři, právnici, strojaři a další mohli pyšnit svým vnoučatům, jak tehdy na vejšce potahali mid a stali se mistry ČR v 3E: Akademickém Mistrovství. (Jo, fakt to budou takhle říkat).
Hledáme neomezený počet dobrovolníků, kteří by se chtěli věnovat video-tvorbě související s univerzitní ligou.

  • Moderátor na twitch

K tomu, abychom udrželi chat na twitchi kultivovaný, informovaný, distingovaný a živý, hledáme moderátory, kteří by se nám o něj chtěli starat.

  • Tvořiči kontentu

Protože zábavy není nikdy dost, vždycky hledáme content, který bychom mohli a měli sdílet. V našem hledáčku jsou tvořiči kvalitních studentských memes okolo univerzitního esportu, ale z podstaty organizace se zajímame i o záležitosti s esportem spojenými z hlediska edukace. Do této skupiny patří kybernetická bezpečnost, netiketa, netholismus, ale i manažerské a marketingové pohledy na esport, novinky a zajímavosti z herního vývoje obecně, gaming ze strany sociologie i psychologie. A pravděpodobně další záležitosti.

Jestliže tě některé z výše uvedených témat baví, máš nápady a chtěl by jsi nám pomáhat se sockama (a myslíme tím sociální sítě), tak jsi ten kterého hledáme.

  • Redaktoři

Jsi verbálně obratný a věříš že pero je silnější než meč? Pak se asi hodně díváš na sci-fi, kde mají laserová pera. Ale snílků a pisálků není nikdy dost a jsou potřeba. Hledáme redaktory, kteří by dokázali vtáhnout naše diváky do děje, aniž by se diváci museli na samotný děj dívat.
Naším cílem je letos pravidelně (na týdenní bázi) informovat o jednotlivých zápasech v 3E:lize a o 3E:Meetupech pořádaných pro komunitu. Jestliže tě baví sportovní zpravodajství a chceš nás podpořit, stačí se nám ozvat.

  • Ambasadoři ESA

Líbí se ti myšlenky prostupující organizací ESA? Myslíš si, že univerzitní esport je super a je třeba ho pěstovat? Závidíš “Báňské”, “Hradci” a nebo “Pardubkám”, že mají svoji vlastní esportovou sekci ve spolupráci s univerzitou a chceš to taky?

Pak neváhej a kontaktuj nás. Hledáme tvůrčí a organizačně zdatné jedince, kteří by chtěli rozšířit univerzitní esport i na své univerzitě. Ať už tam chceš udělat univerzitní derby, esportovou buňku a nebo 3E:Meetupkomunitní esport srazy, tak nám prostě napiš a vymyslíme co dál!

Pokud si myslíš, že na cokoliv z toho máš, tak nám určitě napiš na Instagram/Facebook a domluvíme se co spolu vyvedem!
Pamatuj, že jsme celorepubliková organizace a většinu aktivit lze dělat online

#MakeAlmaMaterProud